Časté dotazy

Pro koho je i-tarif určen?

i-tarif je řešením pro všechny, kteří potřebují jistotu nepřetržité dodávky elektrické energie. Uplatní se v malé rodinné pekárně stejně jako ve velké strojírenské výrobě.

Co v rámci služby i-tarif získám?

Kromě aktivního monitoringu plánovaných odstávek elektrické energie na vašich odběrných místech získáte možnost zakoupit si balíček i-tarif, díky kterému získáte 8 hodin provozu náhradního zdroje energie pro případ odstávky a samozřejmě veškerou manipulaci s provozem spojenou. V rámci služby i-tarif.cz můžete řešit nejen odstávky, ale také potřebu alternativního zdroje elektrické energie tam, kde není dostupná (například při pořádání koncertu nebo sportovní akce).

Jak se dozvím o plánované odstávce? Jak mohu službu i-tarif.cz potom využít?

V systému i-tarif.cz máte přehledně zpracovaný seznam všech vámi zadaných odběrných míst a plánovaných odstávek na nich. Ihned po přihlášení se k vašemu účtu se vám zobrazí právě plánované odstávky, které se vás týkají. Pokud takové odstávky v systému zjistíte, velmi jednoduše je vyřešíte aktivací dříve nebo nově zakoupeného i-tarifu na avizovanou dobu výpadku. Náhradní zdroj elektrické energie si tak zajistíte pohodlně v rozhraní vašeho účtu.

Za jak dlouho bude díky službě i-tarif náhradní zdroj dodán? A s jakým výkonem?

V případě, že potřebujete náhradní zdroj elektrické energie dodat co nejrychleji, je vám plně k dispozici náš dispečink pro operativní řešení. Standardně je i-tarif možné aktivovat minimálně 5 pracovních dní před požadovaným datem.

Kolik i-tarif stojí? Jaké jsou obchodní podmínky?

Cena i-tarifu je vždy individuální, jelikož se vypočítává přesně na míru zákazníka. Její výsledná podoba je průsečíkem požadovaného výkonu a vzdálenosti odběrného místa od našich výjezdních míst. Obchodní podmínky si můžete přečíst zde. V případě dotazů týkajících se cen našich služeb nás samozřejmě neváhejte kontaktovat emailem nebo telefonicky.

Jak dlouho je zakoupený i-tarif v systému platný a mohu jej využít?

Zakoupený i-tarif má platnost 12 měsíců, během kterých je zapotřebí koupené hodiny náhradní elektrické energie vyčerpat. Je ale možné také naopak dokupovat, například pokud vyčerpáte mimořádný výjezd našich techniků, ale zbývají vám ještě v balíčku hodiny, můžete si snadno pro jistotu do balíčku dokoupit další výjezd/y.

-32%
Květnová sleva